Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

XML BAYİLİK

İçGiysim XML bayi sistemi(Dropshipping) nedir?

Stoksuz satış olarak ifade edebileceğimiz dropshipping, stok tutmaksızın icgiysim.com'da bulunan bayan iç giyim ürünlerini online mağazanızda satışa açmanıza ve bu bağlantı sayesinde siparişlerinizin bize ulaşmasına yarayan bayilik sistemidir. Sizin almış olduğunuz siparişlerin bize yönlenmesi ve depomuzdan müşterinize ulaşması üzerine kurulu iş modelimizdir.

Ürünlerinizi pazaryerlerinde satabilir miyim?

Evet, ürünlerimizi Trendyol, N11, Hepsiburada, Dolap, Amazon gibi pazaryerlerinde satabilirsiniz. 

İçGiysim XML bayi sisteminde stok tutmama gerek kalacak mı?

Dropship sistemi sayesinde stok tutmaksızın e-ticaret yapabilir, işletme maliyetlerinizi minimize edebilirsiniz. Depo’da stoğunu tutmadığınız ürünleride satışa sunmuş ve gönderimini icgiysim.com 'in deposu üzerinden sağlamış olursunuz.

Sattığım ürünler ne kadar süre içinde sevk edilmekte?

İçGiysim xml bayi sistemi (dropship) üzerinden satmış olduğunuz ürünler 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır. Cumartesi günü verilen siparişler Pazartesi/Salı günü kargo şubesine teslim edilmektedir. 

Ürün paketlemelerinde hangi malzemeleri kullanıyorsunuz?

Siparişleriniz hazırlanırken kargoda zarar görmemesi için; koli bandı, stres, köpüklü naylon, koli ve ambalaj yastığı kullanılmaktadır. Xml bayi sisteminden gelen siparişlerin ambalajlarken kullanılan malzemelerin hiçbirinde firmamıza ait bir ibare bulunmamaktadır.

Dropship sisteminde faturalandırma nasıl yapılıyor?

Sistemin mantığındaki size gelen siparişler otomatik olarak bizim sistemimize aktarılmakta fakat hatayı önlemek için Xml bayilerimiz müşterilerinden gelen sipariş şablonlarını kontrol ederek tarafımıza iletmesi gerekmektedir. İçGiysim olarak sevkiyat ile birlikte aynı gün e-arşiv faturamızı xml bayilerimize kesmekteyiz. Sonrasında xml bayilerimizin müşterilerine faturalarını kesmeleri gerekmektedir.

İçGiysim Xml Bayi Sisteminde kargolama nasıl yapılmaktadır?

Kargolar firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firması ile veya Pazar yeri şablonları ile gönderilmektedir. Kargo seçimini xml bayilerimiz sipariş esnasında kendileri belirlemelidir.

İçGiysim Xml Bayi Sistemine dahil olmak için gereksinimler neler?

XML linkimiz korumalı olduğundan dolayı yer sağlayıcı firmanızdan hosting/sunucunuzun IP adresinizi talep etmekteyiz. Böylece XML linki tarafınıza tanımlanır. Dropship sistemine dahil olabilmeniz için Gerçek yada Tüzel kişi olmanız gerekmektedir. Vergi numaranız sorgulanması sonucunda bayiliğiniz aktif edilecektir.. Sisteme dahil olabilmeniz için öncelikle sitemizin üst kısmında bulunan "bayilik başvurusunda bulun" kısmından, başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

İçGiysim Xml Bayi Sisteminin ücreti nedir?

İçGiysim Xml Bayi Sistemine dahil olabilmek için sisteme giriş ücreti olarak yıllı 2500 TL +KDV bedel alınmaktadır. Ancak düzenli sipariş veren bayilerden bir sonraki yıl XML hizmet bedeli alınmamaktadır.

Dropship sistemi hakkında daha detaylı bilgiyi nasıl alabilirsiniz?

İçGiysim bayan iç giyim XML bayilik sistemi ile ilgili aklınıza takılan başka sorularınız var ise destek hattımız olan 0224 5322715 nolu telefonu arayabilir veya destek@icgiysim.com mail adresine sorularınızı iletebilirsiniz.