Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

İade & Değişim Koşulları

İade ve Değişim Koşulları

 

İade ve değişim işlemlerinde firmamız tüketiciyi koruma kanununa uygun hareket eder. Ürün kullanılmamış, orijinal ambalajı zarar görmemiş ve eksiksiz olmak koşuluyla orijinal faturası ile birlikte 15 gün içinde ücretsiz olarak iade edilebilir.
Hijyen kuralları gereği alt iç giyimde iade ve değişim yapılmaz. İlk kullanıcıya özel yapıştırma jelatini olan ürün ve aksesuarlarımızda, korselerde ve fantezi ürünlerinde de iade ve değişim yapılmaz. Bikini alt ve mayonun ağ kısmındaki hijyen bantları çıkarıldığında da değişim yapılmaz.

Sipariş nasıl iptal edilebilir?

Sipariş verdiğiniz ürünü, faturalanmadan önce 0 (224) 532 27 15 numaralı telefonu arayarak iptal edebilirsiniz. Faturalanan ürünlerde iade işlemi uygulanır.

Sipariş sonrası kargo durumu nasıl takip edilir?

icgiysim.com üzerinden verilen sipariş kargoya teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirme yapılır. Sitemiz üzerinden üye girişi yaparak hesap bilgilerinde de kargo takibi yapılabilir.

Kargoya veriliş süresi ne kadardır?

icgiysim.com üzerinden verilen siparişi emrini takip eden 1-3 iş günü içinde siparişleriniz anlaşmalı Kargo firmasına teslim edilir. Özel kampanya dönemlerinde bu süre değişiklik gösterebilir. Hafta sonu ve mesai saatleri dışında verilen siparişler takip eden iş gününden itibaren işleme alınmaktadır.

Kampanyalı ürünlerde İptal ve İade süreci nasıl ilerler?

Ürünün iptali gerçekleştirildiği halde kampanya koşulları sağlanmaya devam ediyorsa kampanya iptal olmaz. Ancak ürünler kampanya şartlarını sağlamaya yetmiyorsa kampanya iptal olur ve ücret iadesi kampanyanın indirimi düşülerek yapılır.